MFR-25FBF52-3K4
DigiKeys produktnummer
3.40KXBK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MFR-25FBF52-3K4
Beskrivning
RES 3.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.4 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MFR-25FBF52-3K4 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,248" (2,40 x 6,30mm)