MF1/4DCT52R3401F
DigiKeys produktnummer
2019-MF1/4DCT52R3401FTR-ND - Remsa och spole (TR)
2019-MF1/4DCT52R3401FCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF1/4DCT52R3401F
Beskrivning
RES 3.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.4 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Metallfilm
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,091" x L 0,248" (2,30 x 6,30mm)