CC1812KKX7R0BB223 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
KEMET
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1812KKX7R0BB223
DigiKeys produktnummer
CC1812KKX7R0BB223-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1812KKX7R0BB223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1812KKX7R0BB223 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)