1812J1000223JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
KEMET
I lager: 129
0.022 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
1812J1000223JXT
DigiKeys produktnummer
1812J1000223JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000223JXT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J1000223JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)