CC1210MKX5R5BB227 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Murata Electronics
I lager: 70 740
Datablad
Direkt
Taiyo Yuden
I lager: 194 988
220 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)