JMK325ABJ227MM-T
DigiKeys produktnummer
587-3980-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3980-1-ND - Remsbit (CT)
587-3980-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMK325ABJ227MM-T
Beskrivning
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
JMK325ABJ227MM-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)