CC1206KRX7R0BB223
DigiKeys produktnummer
311-1986-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1986-1-ND - Remsbit (CT)
311-1986-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KRX7R0BB223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206KRX7R0BB223 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)