CC1206KKX7RBBB223
DigiKeys produktnummer
311-4466-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-4466-1-ND - Remsbit (CT)
311-4466-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206KKX7RBBB223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206KKX7RBBB223 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)