CC1206KKX7R8BB684 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 19
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 1 775
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
KEMET
TDK
TDK
I lager: 568
I lager: 872
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ekvivalent
Würth Elektronik
I lager: 578
Walsin Technology Corporation
0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)