C1206C684K3RACAUTO | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C1206C684K3RACAUTO |
Beskrivning | CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1206C684K3RACAUTO Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Klassificeringar AEC-Q200 |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,047" (1,20mm) |