CC1206GRNPO0BN392 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
3900 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
CC1206GRNPO0BN392
DigiKeys produktnummer
13-CC1206GRNPO0BN392TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206GRNPO0BN392
Beskrivning
CAP CER 3900PF 100V C0G/NPO 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206GRNPO0BN392 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)