VJ1206A392GXBCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
3900 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A392GXBCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A392GXBCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A392GXBCW1BC
Beskrivning
CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A392GXBCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)