CC0805JRX7R7BB473 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 1 918
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 31 942
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
0.047 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805JRX7R7BB473
DigiKeys produktnummer
CC0805JRX7R7BB473-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JRX7R7BB473
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805JRX7R7BB473 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)