CC0805JPNPOABN180 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 3 950
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 443
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
18 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
CC0805JPNPOABN180
DigiKeys produktnummer
13-CC0805JPNPOABN180TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805JPNPOABN180
Beskrivning
CAP CER 18PF 200V C0G/NPO 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0805JPNPOABN180 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)