GMC21CG180J200NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC21CG180J200NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC21CG180J200NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC21CG180J200NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC21CG180J200NT
Beskrivning
CAP0805 COG 18PF 5% 200V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)