CC0603KPX7R8BB333 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Walsin Technology Corporation
I lager: 45 878
Datablad
KEMET
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
I lager: 472
Vishay Vitramon
0.033 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603KPX7R8BB333
DigiKeys produktnummer
13-CC0603KPX7R8BB333TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603KPX7R8BB333
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0603KPX7R8BB333 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)