VJ0603Y333KXXPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 107 551
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 472
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
KEMET
0.033 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603Y333KXXPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0603Y333KXXPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y333KXXPW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y333KXXPW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)