CC0603JPNPO9BN561 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Walsin Technology Corporation
I lager: 8 616
Datablad
KEMET
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
560 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
CC0603JPNPO9BN561
DigiKeys produktnummer
13-CC0603JPNPO9BN561TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0603JPNPO9BN561
Beskrivning
CAP CER 560PF 50V C0G/NPO 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC0603JPNPO9BN561 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)