06035A561JAJ2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 30 786
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Walsin Technology Corporation
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
560 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
06035A561JAJ2A
DigiKeys produktnummer
478-7424-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06035A561JAJ2A
Beskrivning
CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
06035A561JAJ2A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)