WMRD05-7.2-S
DigiKeys produktnummer
5849-WMRD05-7.2-S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WMRD05-7.2-S
Beskrivning
POWER DIV 5 WAY 0HZ-7.2GHZ SMA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-splitter 0 GHz ~ 7.2 GHz Modul, SMA-kontaktdon
Kategori
Införingsförlust
14dB
Tillverkare
Werbel Microwave LLC
Frekvens
0 GHz ~ 7.2 GHz
Serie
Specifikationer
Isolation (Typ) 14dB, Return Loss (Typ) 14dB
Förpackning
Detaljhandelspaket
Storlek/dimension
1.000" L x 1.000" W x 0.550" H (25.40mm x 25.40mm x 13.90mm)