SF104/11SMA/11SMA/500MM
DigiKeys produktnummer
3628-SF104/11SMA/11SMA/500MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF104/11SMA/11SMA/500MM
Beskrivning
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till SMA 19,69" (500,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Tillverkare
Huber+Suhner, Inc.
Kön 2:a kontakt
Hane
Serie
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Bulk
Längd
19,69" (500,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
SMA till SMA
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
SMA-stickdon
Frekvens - max
18 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Blue
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C