WLBD1005K2U301TP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Würth Elektronik
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
Max Echo
Vishay Dale
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Bilden för WLBD1005K2U301TP är inte tillgänglig
WLBD1005K2U301TP
DigiKeys produktnummer
1292-WLBD1005K2U301TPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLBD1005K2U301TP
Beskrivning
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 200mA 800mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
800mOhm
Tillverkare
Walsin Technology Corporation
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Strömklassning (max)
200mA