0805N221F101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 6 993
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
220 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805N221F101CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805N221F101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805N221F101CT
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0805N221F101CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)