GCM2165C2A221FA16J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 4 593
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 0
Datablad
220 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
GCM2165C2A221FA16J
DigiKeys produktnummer
490-GCM2165C2A221FA16JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM2165C2A221FA16J
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCM2165C2A221FA16J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)