0603X334K100CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 3 900
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 4 009
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.33 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)
0603X334K100CT
DigiKeys produktnummer
1292-0603X334K100CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603X334K100CT
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603X334K100CT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)