VJ0603G334KXQCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 1 742
Datablad
Direkt
YAGEO
Uppgradering
KEMET
Uppgradering
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
0.33 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603G334KXQCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0603G334KXQCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603G334KXQCW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 10V X5R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603G334KXQCW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)