0603N680G101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 215
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
68 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
0603N680G101CT
DigiKeys produktnummer
1292-0603N680G101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0603N680G101CT
Beskrivning
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
0603N680G101CT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)