GRM1885C2A680GA01J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 6 175
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
I lager: 215
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
68 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GRM1885C2A680GA01J
DigiKeys produktnummer
GRM1885C2A680GA01J-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM1885C2A680GA01J
Beskrivning
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GRM1885C2A680GA01J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)