0402N121J500CT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
I lager: 25
YAGEO
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
120 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)