Y5077100R000V0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Similar
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
100 Ohms ±0,005% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y5077100R000V0L
DigiKeys produktnummer
Y5077100R000V0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y5077100R000V0L
Beskrivning
RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y5077100R000V0L Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Serie
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
L 0,435" x B 0,185" (11,05 x 4,70mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,430" (10,92mm)