Y1454100R000V0L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Similar
Datablad
I lager: 603
Bilden för Y1454100R000V0L är inte tillgänglig
Y1454100R000V0L
DigiKeys produktnummer
Y1454100R000V0L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y1454100R000V0L
Beskrivning
RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Detaljerad beskrivning
100 Ohms ±0,005% 0,6W Hålmonterade resistorer Radial Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
Y1454100R000V0L Modeller
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,105" (7,62 x 2,67mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,336" (8,53mm)