Y14880R00500F9R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | Y14880R00500F9R |
Beskrivning | RES 0.005 OHM 1% 3W 3637 |
Tillverkarens standardleveranstid | 28 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 5 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard Strömavkänning, fuktbeständig Metallfolie |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | Y14880R00500F9R Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Strömavkänning, fuktbeständig |
Serie | Temperaturkoefficient ±15ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -65°C-170°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda Icke standard |
Resistans | Storlek/dimension L 0,360" x B 0,370" (9,14 x 9,40mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,035" (0,89mm) |