Y14880R00500F19R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
5 mOhms ±1% 3W Chipresistor Icke standard Strömavkänning, fuktbeständig Metallfolie
Y14880R00500F19R
DigiKeys produktnummer
Y14880R00500F19R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y14880R00500F19R
Beskrivning
RES 0.005 OHM 1% 3W 3637
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y14880R00500F19R Modeller
Egenskaper
Strömavkänning, fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-170°C
Inkapsling/låda
Icke standard
Resistans
Storlek/dimension
L 0,360" x B 0,370" (9,14 x 9,40mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,89mm)