MFU0402FF01250E500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay
I lager: 0
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 49
Datablad
1.25 A AC 32 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 0402 (metrisk 1005)
MFU0402FF01250E500
DigiKeys produktnummer
MFU0402FF01250E500-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MFU0402FF01250E500
Beskrivning
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MFU0402FF01250E500 Modeller
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Smältning I²t
0.0039
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" x H 0,013" (1,00 x 0,50 x 0,32mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.097 Ohms