MFU0402FF01250E100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay
I lager: 0
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 49
Datablad
1.25 A AC 32 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 0402 (metrisk 1005)
MFU0402FF01250E100
DigiKeys produktnummer
MFU04021.25TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MFU0402FF01250E100
Beskrivning
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MFU0402FF01250E100 Modeller
Kategori
Svarstid
Snabbt utsläpp
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Smältning I²t
0.0039
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
UL
Monteringstyp
Ytmontering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Säkringstyp
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" x H 0,013" (1,00 x 0,50 x 0,32mm)
Strömklassning (Ampere)
DC-kallresistans
0.097 Ohms