MCU08050F4421BP100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
4.42 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande Tunnfilm
MCU08050F4421BP100
DigiKeys produktnummer
MCU08050F4421BP100-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCU08050F4421BP100
Beskrivning
RES 4.42K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCU08050F4421BP100 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)