MCU08050D7502BP100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Susumu
YAGEO
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 9
Vishay Dale Thin Film
I lager: 540
Susumu
TE Connectivity Passive Product
75 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande Tunnfilm
MCU08050D7502BP100
DigiKeys produktnummer
MCU08050D7502BP100-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCU08050D7502BP100
Beskrivning
RES 75K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCU08050D7502BP100 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)