VJ1812Y104KBLAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 130
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 38 556
Similar
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
VJ1812Y104KBLAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1812Y104KBLAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y104KBLAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y104KBLAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,126" (4,65 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)