VJ1812Y104JBLAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1812Y104JBLAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y104JBLAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±5% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y104JBLAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,126" (4,65 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)