VJ1812Y104JXCAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 4 960
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
0.1 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
VJ1812Y104JXCAR
DigiKeys produktnummer
VJ1812Y104JXCAR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1812Y104JXCAR
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1812Y104JXCAR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)