GA1812Y104JBCAT31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
GA1812Y104JBCAT31G
DigiKeys produktnummer
GA1812Y104JBCAT31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1812Y104JBCAT31G
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1812Y104JBCAT31G Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)