VJ1206Y684MXJRW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
0.68 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y684MXJRW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y684MXJRW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y684MXJRW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y684MXJRW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)