VJ1206Y562JXEAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
5600 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y562JXEAT
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y562JXEAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y562JXEAT
Beskrivning
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y562JXEAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)