VJ1206Y104JXXAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 46
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
0.1 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206Y104JXXAC
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y104JXXAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y104JXXAC
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y104JXXAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)