VJ1206H104JXXAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 46
Datablad
Uppgradering
Datablad
0.1 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X8R 1206 (metrisk 3216)
VJ1206H104JXXAT
DigiKeys produktnummer
VJ1206H104JXXAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206H104JXXAT
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 25V X8R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206H104JXXAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)