VJ1206A103GXXRW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
YAGEO
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
Similar
KEMET
10000 pF ±2% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A103GXXRW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A103GXXRW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A103GXXRW1BC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A103GXXRW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)