VJ1206A103GXATW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206A103GXATW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1206A103GXATW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1206A103GXATW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A103GXATW1BC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A103GXATW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)