GMC31CG103G50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC31CG103G50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC31CG103G50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC31CG103G50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC31CG103G50NT
Beskrivning
CAP1206 COG .01UF 2% 50V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)