VJ0805Y334KXXRW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Direkt
KYOCERA AVX
TDK
YAGEO
Murata Electronics
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
0.33 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y334KXXRW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805Y334KXXRW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y334KXXRW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y334KXXRW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)