VJ0603Y223JXJCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 9 214
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 4 372
Datablad
I lager: 128
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
KEMET
0.022 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603Y223JXJCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0603Y223JXJCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y223JXJCW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y223JXJCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)